Зеленський: армія України починає реальне реформування

strana.in.ua

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака, за підсумками якої окреслив перспективи реформування української армії й заявив про необхідність впровадження заходів щодо боротьби з диверсіями. За словами Зеленського, Україна повинна робити реальні кроки, які наблизять її армію до стандартів НАТО.

Після того, як начальник Генштабу виступив з доповіддю, Зеленський заявив, що з наступного року в Україні повинен початися процес впровадження стандартів НАТО в діяльність ЗСУ. При цьому він підкреслив, що робота повинна носити не імітаційний характер, а відповідати необхідним вимогам й в першу чергу реформування повинне торкнутися підготовки військ. За словами Зеленського, попри те, що ключовим завданням є створення армії, яка б відповідала стандартам Північноатлантичного альянсу, головною цінністю залишається людина.

strana.in.ua

За підсумками доповіді Зеленський також висловив ідею про те, що необхідно ввести комплекс заходів, які допомогли б в запобіганні різного роду терактів та диверсій. Особливо він підкреслив часті випадки пожеж та вибухів на складах з боєприпасами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*