«Слуга народу» працює над концепціями законопроектів майбутнього

tvi.ua

Прес-служба політичної сили «Слуга народу» повідомляє про те, що партія вже готує концепції законопроектів, які плануються до прийняття у парламенті після виборів.

У повідомленні йдеться про те, що у партійному центральному штабі створено понад 20 робочих комітетів, які працюють за основними напрямками. Саме на них покладається підготовка законопроектів.

Дмитро Разумков, лідер партії, зазначив, що дані комітети будуть функціонувати за принципом роботи комітетів у Верховній Раді України, а до їх складу увійшли особи з виборчого списку «Слуги народу».

Також лідер партії заявив, що важливим є прийти у Раду підготовленими. А програма політсили визначає ключові напрямки реформ, а також системних змін. За словами Разумкова, на даний момент стоїть завдання — розробка концепції документів у період наступних 3-х тижнів для того, щоб після виборів приступити до впровадження змін до законодавства, якого потребує народ України.

Голова партії впевнений, що робота у комітетах до виборів буде сприяти тому, що кандидати почнуть працювати у парламентських комітетах без перехідного етапу.

tvi.ua

Повідомляється, що політсила «Слуга народу» розробляє проекти законів у багатьох напрямках, серед яких політична реформа, антикорупційна реформа, судова реформа, реформа правоохоронних органів, економічна реформа, соцсфера, митна реформа, податкова реформа, децентралізація та інші.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*