Нафтогаз України: опалювальний сезон перебуває під загрозою зриву

112.ua

Державна компанія «Нафтогаз України» може припинити імпорт газу в підземні сховища через неможливість знайти фінансування для закупівлі імпортного газу. Першими, хто відчують наслідки такого рішення на собі, стануть жителі України, оскільки найближчий опалювальний сезон опиниться під загрозою.

За словами голови Нафтогазу Андрія Коболєва, на даний момент головне, що може зробити компанія, це знайти зовнішнє фінансування, за допомогою якого буде оплачений газ в повному обсязі за серпень. При цьому в компанії підкреслили, що в міжнародний банк можна буде звернутися тільки після того, як уряд України дасть дозвіл й згоду на виконання відповідних умов. За словами Коболєва, спроби домовитися з урядом навряд чи зайдуть далі дискусії.

112.ua

Відзначається, що ситуація в Нафтогаз ускладнилася у зв’язку з ризиком припинення транзиту газу Росією в ЄС через Україну. Для запобігання критичної ситуації Нафтогаз планує закачати в сховища не менш 20 млрд кубометрів газу. Відомо, що на даний момент для досягнення поставленої цілі в підземні сховища залишилося закачати 7 млрд кубометрів газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*