Україна ввела нові обмеження на ввезення товарів з Росії

persona.top

Згідно з постановою уряду від 15.05.19. з 1 липня в Україні починає діяти заборона на імпорт транспорту, а з 01.03.20 забороняється ввозити на територію держави залізничні й трамвайні вагони з території Росії. Дана постанова була оприлюднена Кабміном цієї середи 26.06.19.

У постанові також сказано, що крім зазначених товарів заборона вводиться й на сировину, що використовується при виготовленні цементу, а також на всі готові види цементу, мінеральні добрива, корми, а також на іншу продукцію легкої промисловості. Заборона на зазначені товари починає діяти з першого числа наступного місяця.

Партнер однієї з юридичних компаній Олена Омельченко, посилаючись на дані Держслужби статистики, повідомила, що продукція, що поставляється в нашу країну з Російської Федерації у 2018 році в цілому оцінюється на 510 американських доларів. При цьому, додавання пунктів в перелік заборонених в Україні російських товарів є відповіддю влади нашої країни на обмеження, які вводила російська влада навесні цього року.

persona.top

Варто відзначити, що мова йде про одну з постанов, прийнятих в Російській Федерації, яка розширила список заборонених в Росії товарів українського походження.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*