ПАРЄ погодилася віддатися Росії без будь-яких умов

blackseatv.com

Парламентською асамблеєю Ради Європи було прийнято рішення, згідно з яким підтверджуються повноважень делегації з Росії без будь-яких санкцій.

Відповідне рішення було прийнято більшістю членів Асамблеї, які відхилили всі пропозиції представників України, Грузії, Британії та деяких інших країн. За таке рішення свої голоси віддали 116 депутатів, проти висловилися – 52, а ще 15 – не стали голосувати.

На підставі даного рішення, визнаються всі повноваження Російської Федерації без будь-яких обмежень. При цьому, в ПАРЄ визнали, що Росія порушує вимоги Ради Європи, однак Асамблея також закликала РФ до виконання попередніх резолюцій.

Крім цього, окремо було винесено лише п’ять вимог, які передбачають звільнення всіх українських моряків, захоплених у полон поблизу Керченської протоки, оплату внесків до Ради Європи, співпрацю зі слідством у питаннях катастрофи авіалайнера МН17, припинення переслідувань представників ЛГБТ на території країни, а також співпрацю зі світовим співтовариством у рамках розслідування вбивства Нємцова.

blackseatv.com

Водночас, ініціатива української делегації про додавання до переліку питань, пов’язаних з порушеннями на Кримському півострові та на Донбасі, була відхилена.

Також відзначимо, що після того, як було прийнято рішення про визнання всіх повноважень делегації РФ, українська сторона покинула зал, чим зірвала засідання ПАРЄ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*