Рада Європи обрала нового Генсека

Gordonua.com

Марія Пейчинович-Бурич з Хорватії стала новим Генсеком Ради Європи. Хорватка змогла обійти на виборах представника Бельгії Дідьє Рейндерса, чиї позиції до процедури голосування були більш перспективними.

За нового Генерального секретаря міжнародної європейської структури віддало голоси 159 депутатів, що перевищило мінімальну планку на один голос. За її бельгійського опонента проголосувало лише сто п’ять депутатів.

Голова хорватського зовнішньополітичного відомства та віце-прем’єр цієї балканської країни стала другою за історію Ради Європи жінкою, яка зайняла крісло Генерального секретаря.

Gordonua.com

Представники України не брали участь в процедурі голосування у зв’язку з протестом проти деяких останніх рішень в ПАРЄ, однак підтримували переможницю цих виборів. Київ сподівається на дружнє ставлення хорватської політсили, яку представляє Пейчинович-Бурич, до України. Також передбачається, що через історичні розбіжності з Сербією, яка знаходиться в тісних партнерських відносинах з РФ, хорватка в кріслі Генсека Ради Європи не буде займати явно проросійську позицію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*