Конституція України в коміксах для дітей

ukrinform.ua

Український культурний фонд виділив грант для видавництва «Зелений Пес» для створення електронної книги для дітей. Українським хлопчикам і дівчаткам в доступній формі коміксу розкажуть про Основний закон, і як права і обов’язки громадянина України застосовуються в повсякденному житті.

Про майбутнє проекту розповів співзасновник видавництва Віталій Капранов. За його словами, головним завданням електронної книги-коміксу буде залучення юних українців зображеннями і текстами, які матимуть «легке» зміст.

Абстрактні положення Основного закону будуть роз’яснені на конкретних прикладах. Серед головних персонажів будуть маленькі брат і сестра, та їхні батьки, в яких батько працює програмістом, а мати — юристом. Бабуся та дідусь у книзі-коміксі будуть працювати викладачем і професором відповідно.

ukrinform.ua

У коміксі буде приблизно тридцять сюжетів, що розповідають про застосування Основного закону в звичайному житті. Серед положень Конституції, якщо це буде пояснено дітям, будуть право на життя, захист приватності, заборона на незаконне позбавлення волі тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*