Афера в столиці — брати Клички віджали будівлю у киян

clickacity.com

Київська влада була звинувачена в тому, що особняк в центрі міста був спочатку відібраний у бізнесвумен, а потім у місцевої громади.

Як розповіла засобам масової інформації Лариса Гетьман-Гнідунець, яка веде підприємницьку діяльність, її компанія перемогла в конкурсі на реконструкцію будівлі, розташованого на вулиці Богдана Хмельницького. Згідно з умовами конкурсу, бізнесвумен мала знести старий будинок і побудувати нове, передавши ряд приміщень в муніципальну власність. Для цього інвестор повинен був оформити викуплений земельну ділянку під забудову.

Поруч з будівлею, яке було куплено Гетьман-Гнідунець, розташувався готель 11 mirrors, яка належить Володимиру Кличку, спортсмену і брату міського голови. Сусідню ділянку зацікавив братів, були проведені безуспішні переговори про викуп.

clickacity.com

За словами Гетьман-Гнідунець, в грудні 2013 року невідома їй компанія «Альтернатива» отримала триповерхова будівля, по рішення столичної міськради. Тоді фактичне відбирання будівлі проводилося з поясненням, що на цій ділянці буде функціонувати музей, чим обумовлена низька орендна плата для «Альтернативи», однак за наступні шість років ніякого культурного закладу там відкрито не було. Ситуація змусила бізнесвумен написати заяву в Національне антикорупційне бюро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*