Пранкери з РФ опублікують листування «Порошенка» з головою європейської країни

amp.akcenty.com.ua

Пранкери з Російської Федерації Володимир Кузнєцов та Олексій Столяров, більш відомі як Вован та Лексус, інформують про свої наміри оприлюднити переписку, яка велася ними від імені екс-голови України з лідером однієї з європейських країн протягом року.

Відзначається, що листування велася з головою однієї з маленьких держав Європи. Пранкери підкреслили, що цілком можливо дана переписка буде оприлюднена вже наступного тижня.

Столяров розповів, що вони накопичили достатньо матеріалу та готові його показати. При цьому, пранкери додали, що вони ще не бачили настільки дурного політика. Вони неодноразово розігрували членів Конгресу США, але зараз мова йде про голову держави.

amp.akcenty.com.ua

З лідером однієї з європейських країн вони могли спілкуватися практично щотижня за допомогою месседжера «WhatsApp». Голова держави неодноразово відправляв їм фотографії своїх піарників та бажав Петру Порошенку здобути перемогу на президентських виборах. Крім цього, він висловив різку критику на адресу нинішнього президента України Зеленського в ході виборчої кампанії.

Також один з пранкерів підкреслив, що, якщо дані матеріали опублікують, то швидше за все відносини між двома країнами погіршуватися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*