Безкоштовні подарунки, концерти та шоу для виборців України, лідирує Пашинський

1news.zp.ua

Гендиректор Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель, повідомив, що в КВУ фіксують роздачу подарунків і послуг на безоплатній основі, а також проведення розважальних заходів кандидатами від мажоритарних округів у депутати ВРУ.

Крім цього, в комітеті звертають увагу і на ті факти, які фіксувалися в процесі виборчої кампанії ще до офіційної реєстрації кандидата. У КВУ відзначили 5 найбільш популярних технологій, які застосовують кандидати в мажоритарних округах.

Кошель розповів, що однією з найпопулярніших технологій є надання подарунків для закладів освітнього характеру. Так, політичні діячі за допомогою подарунків, що роздаються дітям, роблять спроби залучити голоси їх батьків, а також показати, що вони проводять благодійні акції.

1news.zp.ua

Не менш популярною є і технологія надання послуг і товарів на безоплатній основі. Так, найчастіше така практика застосовується фондом Пашинського в Житомирській області. В даному регіоні проводили творчі конкурси, а як подарунки роздавали ноутбуки та телефони.

Крім цього, кандидати нерідко вдаються до технології, яка передбачає їх участь у відкритті тих чи інших соціальних об’єктів, гроші на які виділялися місцевою владою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*