Штрафами за кнопкодавство депутатів України не зупиниш

beztabu.net

Політолог Олесь Доній у своєму коментарі інформаційному ресурсу «ГолосUA» повідомив про те, що штрафи не зможуть стати кроком, здатним викорінити так зване «кнопкодавство» у парламенті України.

Політолог зазначає, що хочеться вірити в те, що у новому складі Верховної Ради України розгляд законопроектів буде більш тривалим, а також припиниться кнопкодавство.

На думку Олеся Донія, штрафи не зможуть запобігти кнопкодавству. А єдиним механізмом, який зможе стати методом боротьби — є позбавлення недоторканності народних депутатів. У свою чергу, політолог вважає, що новий склад Верховної Ради проголосує за те, щоб в Україні була знята депутатська недоторканність.

Олесь Доній зазначив, що у кожної політичної партії є шанс на проходження у парламент. Головне питання полягає в їх реалізації. Також зрозумілим є те, що ресурси у всіх політичних сил різні, але вибір за народом України. Однак на даний момент видно, що лідером усіх соціологічних опитувань є «Слуга народу».

Раніше повідомлялося про те, що Президент України Володимир Зеленський ініціював розгляд проекту закону у парламенті, згідно з яким народних депутатів каратимуть за кнопкодавство. Відзначається, що розмір штрафу становить від 51 до 85 тисяч гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*