Керівництво «Укрзалізниці» зробило спробу передати продаж онлайн квитків у приватні руки

slavdelo.dn.ua

Компанія «Уніт», яка розробляє системи продажу квитків в онлайн-режимі, звинуватила у тиску співробітників Акціонерного товариства «Укрзалізниця».

Представники “Уніт” заявляють, що деякі співробітники «Укрзалізниці» намагаються передати управління сервісом у руки приватної компанії. У листі від «Уніт», яке було направлено Євгену Кравцову, голові правління держпідприємством, повідомлялося про те, що група співробітників Акціонерного товариства «Укрзалізниця» знаходиться у змові з приватним підприємством. Вони спільними зусиллями вживають заходів з виведення з-під контролю «Уніт» електронної системи для того, щоб у майбутньому передати її керівництво приватній компанії.

slavdelo.dn.ua

Згідно з листом, для досягнення цієї мети працівники філії «ГІОЦ» штучним шляхом створюють порушення у функціонуванні сервісу. У разі продовження даних маніпуляцій — сервіс, можливо, зупинять повністю шляхом примусових дій даними особами для того, щоб виступити з обвинуваченням до розробника системи, а також свого виправдання. Подібні руйнують дії, які здатні привести до зупинки сервісу, підривають роботу стратегічної компанії для нашої держави.

Згідно з інформацією, «Укрзалізниця» поки не коментувала цю новину.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*