У літаку, з прикриття президента Бразилії, знайдено 39 кілограмів кокаїну

Fakty.ua

Міжнародне агентство новин «Reuters» повідомляє про те, що правоохоронні органи Іспанії в аеропорту міста Севілья 25 червня здійснили затримання офіцера військово-повітряних сил Федеративної Республіки Бразилія, який прилетів на резервному літаку голови держави.

Повідомляється, що на борту літака, який летів у супроводі лайнера Жаіра Болсонару, президента Бразилії, було виявлено 3 мішки, наповнених кокаїном. Загальна вага наркотичної речовини склала 39 кг. Згідно з інформацією, літаки прямували до Японії на саміт G20, а в Іспанії приземлилися для дозаправлення.

Відзначається, що офіцером ВПС Бразилії є 38-річний Маноель Сілва Родрігес.

Наркотичні речовини були виявлені у ході проходження пасажирами митного контролю. Наркотики знаходилися у валізі Родрігеса. Відповідно до інформації, у багажі офіцера ВПС Бразилії було знайдено близько 37 пакетів, приблизною вагою понад 1 кг.

Fakty.ua

Президент Федеративної Республіки Бразилія заявив, що його команда не має ніякого відношення до транспортування партії наркотичних речовин. Також вимогою Болсонару було провести розслідування даного інциденту, а також покарати винного.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*