Зеленський: МЗС України зайнявся самоуправством у зовнішній політиці

news.liga.net

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу на брифінгу звернувся до представників МЗС України з вимогою публічно пояснити неузгоджені дії у зовнішній політиці. Зокрема, під неузгодженими діями Зеленський мав на увазі те, що у МЗС відповіли на ноту Росії з приводу повернення українських моряків, при цьому, заздалегідь не обговоривши це питання з головою держави.

news.liga.net

Зеленський назвав неприйнятною ситуацію, коли міністр, не порадившись з президентом, приймає ті чи інші рішення від імені держави. Він підкреслив, що відповідальність за зовнішню політику України несе голова держави, а тому всі рішення повинні виноситися тільки з його згоди. За словами Зеленського, подібна «самостійність» МЗС може ускладнити процес повернення українських моряків або поставити його під загрозу зриву.

В ході свого виступу Зеленський також розкритикував роботу парламенту. Зокрема він нагадав, що досі не вирішене питання, пов’язане зі звільненням міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який сам публічно заявив про бажання піти у відставку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*