Польські вищі навчальні заклади розпочали полювання за студентами України

kursoviks.com.ua

Вавжінец Конарський, новий ректор академії фінансів та бізнесу Vistula у Варшаві, повідомив у процесі зустрічі з журналістами про те, що між вищими навчальними закладами Польщі існує велика конкуренція, предметом якої є залучення студентів з-за кордону та, перш за все, з України.

Конарський повідомив, що близько 53% від усієї кількості студентів це іноземці, з яких українці становлять понад 20%. А загальна кількість держав, з яких студенти приїхали для навчання в академії фінансів та бізнесу Vistula, налічує 86 країн. Однак, за словами ректора, останнім часом зростання кількості українських студентів сповільнилося, а кількість студентів з Білорусі та Індії зростає. Також якщо раніше з України студенти приїжджали переважно із західних областей, то зараз студент приїжджають і з інших регіонів.

kursoviks.com.ua

За словами ректора, польські ВНЗ володіють багатьма перевагами, серед яких якість навчання, яка не поступається західним ВНЗ, відсутність мовного бар’єра, низька вартість навчання, а також географічна близькість.

Вавжінец Конарський зазначив, що після закінчення навчання у Польщі студенти з України повинні повертатися на батьківщину та застосовувати там свої знання.

Згідно з інформацією, на даний момент у Польщі навчається близько 40 тисяч студентів з України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*