Мураєв: необхідно покласти край політичним переслідуванням в Україні

nackor.org

27 червня на сайті Адміністрації президента була зареєстрована петиція, автор якої вимагає припинити політичні переслідування політика Олександра Єфремова й забезпечити неупереджене судове розслідування. Автором петиції виявився лідер «Опоблоку» Євген Мураєв, який назвав дії щодо Єфремова не більше ніж політичним тиском з боку екс-президента України Петра Порошенка.

За словами Мураєва, попри відсутність доказів провини Єфремова, колишньому керівництву країни вдавалося штучно затягнути процес судового провадження, в результаті чого політик перебуває в СІЗО в Старобільську Луганської області вже 3 роки. Мураєв підкреслив, що відсутність будь-якого рішення у справі Єфремова за період з 2016 по 2019 рік лише доводить той факт, що його утримання під вартою носить суто політичний характер, й було вигідно колишній владі.

nackor.org

Мураєв нагадав, що однією з передвиборних обіцянок Зеленського була ліквідація в країні політичних переслідувань. На думку лідера «Опоблоку» випадок Єфремова слушна можливість довести свої слова на ділі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*