Президент Зеленський запустив флешмоб #Мояулюбленастаття

fakty.ua

Володимир Зеленський, голова держави, розмістив у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» відеозвернення, присвячене державному святу Дню Конституції. У зверненні президент виступив із закликом до громадян України ставитися з повагою та дотримуватися норм Конституції.

Президент заявив, що його бажанням є, щоб народ любив Конституцію не тільки за те, що у цей є можливість відпочити та виїхати за місто на пікнік. Президент закликав, щоб громадяни пообіцяли собі знати Основний закон держави, а також дотримуватися та ставитися з повагою до його норм.

Також голова держави додав, що з цієї нагоди пропонує провести флешмоб у країні під назвою «#Мояулюбленастаття». Акція полягає у тому, щоб записати невелике відео, в якому потрібно розповісти про одну з конституційних статей. Зеленський відкрив даний флешмоб, процитувавши статтю 3 КУ. У даній статті йдеться про те, що у нашій країні визнані цінністю найвищого порядку — людина, її життя та здоров’я, гідність та честь, безпека, а також недоторканність. Голова держави також пожартував, що парламентарії можуть не приєднуватися до акції, оскільки усі й так знають, що їх улюбленої статтею є ст. 80 КУ, в якій йдеться про недоторканність нардепів. Однак Зеленський додав, щоб в акції брали участь всі громадяни.

fakty.ua

Нагадаємо, що щороку в Україні 28 червня святкується єдине державне свято, яке закріплене у ст. 161 КУ — День Конституції. Це свято було встановлено у 1996 році у день прийняття Основного закону держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*