Порошенко вдарив літнього чоловіка під час мітингу на Волині

vgolos.com.ua

Інформаційне видання «Під прицілом» повідомляє про те, що на Волині у процесі проведення передвиборного мітингу 27 червня Петро Порошенко, лідер політичної партії «Європейська солідарність», вдарив літнього чоловіка, який висловив слова недовіри на адресу Порошенка.

Згідно з інформацією, у ході виступу екс-президент розповідав про свої досягнення періоду президентства — армію, Томас, а також закон про мову. На той час як люди майже розійшлися, літній чоловік висловив слова недовіри на адресу лідера партії. Тоді його оточила охорона Порошенка, а також співробітники правоохоронних органів, які почали витягувати чоловіка з натовпу за руки. Після цього до людини підійшов лідер партії «ЄС», вдарив у плече та заявив, що таким людям тут не місце. Порошенко вказав напрямок літній людині, використовуючи вираз «Чемодан, вокзал, Росія», а також додав, щоб він йшов та не заважав проводити мітинг.

Відзначається, що після цього журналіст видання знайшов чоловіка — Миколу Шевчука, голову районної організації «Український Союз ветеранів Афганістану» (воїнів-інтернаціоналістів).

vgolos.com.ua

Микола Шевчук повідомив, що він би хотів почути відповідь від Порошенка стосовно пенсій афганців. Адже парламент України прийняв закон, згідно з яким чорнобильці та афганці отримували у період 2006-2011 року пенсії, що налічували суму 9 тисяч грн. Після чого пенсії припинили платити через брак коштів у держбюджеті. Також чоловік зазначив, що екс-президент після приходу до влади наклав вето на даний законодавчий акт. А нині пенсіонерам продовжують твердити про брак коштів у бюджеті. За словами Шевчука, на даний момент його пенсія становить лише 20% від його законної пенсії, яка повинна складати близько 16,8 тисяч грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*