Росія пропонувала Україні звільнити не тільки моряків, а й судна

www.eedialog.org

Офіційний представник зовнішньополітичного відомства Російської Федерації Марія Захарова в цей четвер 27.06.19. в ході ефіру на одному з російських телевізійних каналів виступила із заявою про те, що пропозицію РФ Україні передбачало не тільки звільнення затриманих в Керченській протоці моряків, але також й кораблів.

В ході відповіді на питання про те, як саме Росія повинна була звільнити кораблі та членів їх екіпажів з технічної точки зору, представник російського МЗС відповіла, що для цього необхідно було пустити в дію процедури, які детально прописані в законах Росії. При цьому, за її словами, українська сторона відмовилася не тільки від пропозиції Росії, вона й зовсім не стала обговорювати це питання.

Захарова підкреслила, що, якби Україна погодилася з цією пропозицією, то вся інша робота вже б покладався на дипломатів, правознавців та юристів, які б змогли підібрати для розв’язання цього питання необхідні формулювання.

www.eedialog.org

Нагадаємо, до цього Захарова заявляла, що відмова української сторони від обговорення умов звільнення моряків показав, що країна не зацікавлена в цьому, а використовує цю ситуацію для шантажу та звинувачень Росії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*