Угорщина хоче отримувати газ з Росії в обхід України

realukraine.net

Вже з початку наступного року закінчує діяти україно-російський договір про постачання газу в європейські країни через газотранспортну систему України. Якщо ж даний договір не буде підписаний на нових умовах, відповідно до вимог «Нафтогазу», або ж не буде продовжений на колишніх умовах, за вимогами «Газпрому», або ж не буде знайдений третій компромісний варіант, на що розраховує Європейська комісія, то постачання газу може повністю припинитися.

У зв’язку з цим, країни Європи, які найбільше залежать від російського газу, намагаються знайти альтернативні варіанти постачання або ж створення запасів газу з РФ. Так, голова угорського зовнішньополітичного відомства Петер Сійярто розповів про плани будівництва сербсько-угорського газопроводу. Ще 14.06.19 Сійярто та голова міністерства гірничодобувної промисловості та енергетики Сербії Олександр Антич уклали угоду про співпрацю при будівництві та подальшому використанні газопроводу.

realukraine.net

Голова угорського МЗС підкреслив, що гарантоване постачання газу для Угорщини є питаннями національної стратегії безпеки. Він нагадав, що Україна та Росія так й не уклали договір про постачання газу. При цьому, союзники Угорщини також не поспішають приймати рішення про покупку газу з нових джерел. В рамках цього питання найбільш перспективним для Угорщини є південний напрямок — Туреччина — Болгарія — Сербія.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*