Майбутніх депутатів від “Слуги народу” зобов’язали відповідати вимогам партії

vybor.news

Керівник прес-центру політичної сили «Слуга народу» Євгенія Кравчук у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в цю п’ятницю 28.06.19., коли в Україні відзначається День Конституції, був підписаний меморандум, що передбачає відповідальність нардепів від партії «Слуга народу».

vybor.news

Так, Кравчук розповіла, що в документі передбачені зобов’язання про особисте голосування та про добровільне складання повноважень. Крім цього, меморандум припускає, що кандидати зобов’язуються бути присутніми на всіх засіданнях парламенту, його комітетів та комісій, вони повинні чітко дотримуватися регламенту ВРУ, підтримувати всі проекти законів, які відповідаю програмі політичної партії. Поряд з цим, депутати повинні вести дискусії про законопроекти на засіданнях фракцій, висловлювати свої пропозиції та зауваження у відкритій формі та аргументувати їх.

Процес підписання зазначеного документа розпочався цієї п’ятниці, тепер у партії очікують, що меморандум буде підписаний усіма кандидатами у парламентарії Верховної Ради.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*