Якою буде нова будівля офісу Президента — одкровення головного архітектора

www.slovoidilo.ua

Архітектори розробляють вже 4-ю версію проекту реконструкції будівлі Міжнародного конгрес-центру у Києві під новий Офіс Президента.

Голова архітектурного бюро під назвою «33BY», якому доручена реконструкція будівлі, Іван Юнаков повідомив, що робоче місце Володимира Зеленського буде перебувати на 4-му поверсі, його офіс та юрвідділи будуть розміщені на 5-му поверсі, а третій поверх матиме у своєму розпорядженні голова ОП, а також його заступники. Згідно з проектом, в Офісі буде спортивний зал, кафе, а також стоянка під землею з місткістю 134 місця, до якої будуть підходити 3 в’їзди. Відзначається, що інтер’єр оформлять у стилі лофт, а більша частина стін буде зроблена зі скла. Згідно з інформацією, у новому Офісі Президента буде фонтан та живе дерево.

Повідомляється, що у будівлі буде встановлена нова система опалення, оскільки на даний момент будівля повністю від’єднана від системи центрального опалення. У свою чергу, нові технологічні конструкції будуть мати спецустановки, що створюють лід, який пізніше буде розтоплювати, а пар пускатися по трубах, підігріваючи його електричними тенами. Подібна система, як передбачається, буде сприяти зниженню споживання електрики, що складе добову норму у 450 кВт. А нинішня система Українського дому споживає мінімум за добу 4 тис кВт. Відзначається, що система з льодом буде використана також для додаткової системи охолодження будівлі у літній сезон.

www.slovoidilo.ua

Нагадаємо, що проект реконструкції будівлі Міжнародного конгрес-центру доручено компанії «33BY» Івана Юнакова, який займає 65 місце у списку політичної сили «Слуга народу». Згідно з інформацією, вартість переїзду ОП складе 300 млн грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*