ВПС Англії залучить літак-невидимку проти ІДІЛ

www.gtaall.com.br

У Міністерстві оборони Великобританії повідомили про успішне завершення оперативної місії нового винищувача, змодельованого за технологією «стелс». Відзначається, що літаки моделі Lockheed Martin Lightning F-35B зробили декілька бойових вильотів над територією Сирії та Іраку, проте бойових ударів вони не завдавали, а тільки патрулювали над зазначеними країнами.

За повідомленням CNN, англійські літаки-невидимки стануть внеском Великобританії в боротьбу з терористичною діяльністю. Зокрема, оперативна місія нового винищувача проходила в рамках боротьби проти терористичного угрупування «Ісламська держава».

www.gtaall.com.br

Представники Міністерства оборони Великобританії відзначають, що винищувач F-35B має низку переваг, головна з яких — неможливість виявлення в повітряному просторі. Завдяки технології «стелс» він може залишатися невидимим для ворога, крім того здатний злітати з коротким розгоном та здійснювати вертикальну посадку.

Повідомляється, що раніше англійський винищувач нового покоління був протестований в рамках навчань, що проходили на Кіпрі, де продемонстрував високі функціональні можливості.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*