“Газпром” Росії погодився на умови України та готовий продовжити чинний контракт на транзит газу

diapazon.kz

Олексій Міллер, голова правління ПАТ «Газпром», заявив про готовність продовження активного контракту на транспортування газу. Однак, за його словами, Україна не зможе здійснити підписання даного контракту до кінця поточного року у силу обставин, що склалися.

Голова правління повідомив про те, що компанія готова піти на продовження контракту з Україною. Однак у “Газпромі” відзначають, що дана угода має дотримуватися норм економічної доцільності, власне, для Росії. Олексій Міллер зазначив, що згідно із законодавчими актами міжнародної організації – «ЄС», Україна не зможе здійснити підписання нового контракту з ПАТ «Газпром» на транспортування газу через українську територію до моменту закінчення поточного документа.

diapazon.kz

Раніше повідомлялося про те, що Юрій Вітренко, директор з розвитку бізнесу держкомпанії «Нафтогаз», заявив, що якщо транзитний контракт з ПАТ «Газпром» не буде підписаний, тоді з початку наступного року Україна може зробити російській стороні пропозицію запасного варіанту – «стоп» газу. Згідно зі словами виконавчого директора, подібні контракти звичні для ринку європейського простору.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*