“Солдат удачі” від партії “Свобода” в гламурних туфлях

stwity.com

Михайло Головко (ВО «Свобода»), нардеп сьомого та восьмого скликань Верховної Ради, прийняв рішення поборотися за проходження в парламент наступного скликання.

Політик буде висуватися через 164 одномандатний виборчий округ в Тернопільській області.

В українському сегменті соціальних мереж вже відреагували на новину, пригадавши Михайлу Головку його позування на фронті у 2014 році. Тоді «свободівець» відправився в зону бойових дій, однак участі у війні не прийняв, натомість сфотографувавшись з українськими бійцями. Головко був висміяний за те, що на світлині він одягнений в шкіряну куртку та вигладжену сорочку під нею, не забувши взяти в руки зброю. За безглузду поставну світлину він був звинувачений пресою та її авдиторією в «піарі на війні» та «показусі».

stwity.com

Нагадаємо також, що рік потому фігурантом аналогічної історії виявився глава політсили ВО «Свобода» Олег Тягнибок. У 2015 році лідер «свободівців» сфотографувався недалеко від передової в кевларовій касці, яку він натягнув на голову задом наперед. Замість визнання очевидної помилки, його оточення почало стверджувати, що каска була надіта правильно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*