Причини корупції в митній сфері України

ua.today

Глава відтвореної Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що корупція на митниці є наслідком погано організованої роботи структури, низьких зарплат співробітників та неправильної кадрової політики. На думку Нефьодова, поки держава не перегляне механізм функціонування митної служби та не проведе глибоку реорганізацію, за структурою як і раніше буде тягнутися корупційний шлейф.

За словами Нефьодова, через неправильну організацію на митниці збираються великі черги, й люди не бачать іншого виходу, крім як дати хабар й пройти першим. Це у свою чергу демотивує співробітників, які заробляючи всього 6 тисяч гривень і працюючи у важких умовах, закривають очі на корупцію або самі беруть в ній участь. Нефьодов також визначив важливість кадрової політики, причому як в питаннях найму на роботу, так і звільнення.

ua.today

Нефьодов запропонував свій варіант розв’язання даної проблеми, в якому головну роль грає переоснащення митниці. На його думку, якщо на митницях будуть встановлені сканери, системи розпізнавання осіб та інші технології, що спрощують процедуру проходження контролю, то рівень корупції незабаром вдасться знизити.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*