Українська нація визнана найсексуальнішою нацією світу

picstatio.com

Інформаційний ресурс туркомпанії «Big 7 Travel» повідомляє про те, що було проведене соціологічне опитування на предмет виявлення найсексуальнішої нації у світі. Згідно з цим дослідженням, в якому взяло участь близько 1,5 млн осіб, було виявлено, що саме українці зайняли 1 позицію у рейтингу “Самих сексуальних націй світу».

У рейтингу наголошується, що українська нація має дивовижну зовнішність, чому важко заперечити, саме тому українці очолили цей рейтинг. Також у повідомленні говориться про те, що не є дивним той факт, що з даної держави походить дуже велика кількість моделей.

Згідно з інформацією, респонденти керувалися власним уявленням поняття «сексуальний», таким чином, без чітко наданих критеріїв, учасники опитування сприймали даний опис, як вважали необхідним.

picstatio.com

Відзначається, що даний рейтинг налічує 50 позицій, а останню позицію зайняли ірландці. Примітно, що американці зайняли лише 45 місце, а перед ними на 44 позиції розташувалися німці, росіяни посіли 33 місце, на 12-ту позицію поставили французів, англійці зайняли 9 місце, а на 2 місці розташувалися данці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*