Конференція німецької ультраправої партії знаходиться на межі зриву

stmegi.org

Один з найбільших польських веб-порталів «Onet.pl» інформує про те, що конференція ультраправої політсили «Альтернатива для Німеччини» знаходиться на межі зриву. Причиною є те, що партія отримує масові відмови з боку готелів про надання в оренду своїх приміщень.

Згідно з інформацією, ультраправа політпартія отримала відмови та у Федеративній Республіці Німеччина, та у Республіці Польща. У тому числі, однією з останніх спроб «Альтернативи для Німеччини» все ж провести свою конференцію була спроба перенесення її у місто Щецин — польський населений пункт, розташований біля кордону з Німеччиною. Але пізніше засоби масової інформації Польщі повідомили, що готель, в якому партія планувала провести засідання, вирішив скасувати бронювання конференц-залів. Згідно з даними, у місті цьому передувала інформаційна кампанія під назвою «Зупинимо фашизм. Ні для AfD у Щецині».

stmegi.org

Відзначається, що політична сила раніше зіткнулася з подібними проблемами у містах Німеччини — там готелі масово відмовляли партії в оренді конференц-залів через страх появи негативного резонансу у засобах масової інформації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*