Трохи про Рабиновича: яку нерухомість приховує лідер “Опозиційної платформи – За життя”

up.org.ua

Напередодні парламентських виборів 24 канал опублікував серію статей, в яких розповідається про кількість маєтків українських політиків. Одним з фігурантів такої статті став член партії «Опозиційна платформа – За життя» Олег Рабинович, у деклараціях якого, як з’ясувалося, зазначено, що він зовсім не володіє нерухомістю, а всі будинки й земельні ділянки оформлені на його дружину.

Журналістам вдалося з’ясувати, що на дружину Рабиновича задекларовані три будинки в Києві, квартира, садовий будинок, дві земельні ділянки в столиці України й один – в селі на Київщині.

Також стало відомо, що Рабиновичу належить вілла в Ізраїлі, проте вона теж ніяк не згадується в декларації політика. За словами блогера Василя Крутчака, якому вдалося сфотографувати маєток Рабиновича, вілла має досить «жлобський вид» й всюди розставлені камери відеоспостереження.

up.org.ua

Раніше з’являлася інформація, що сім’я Рабиновича володіє розкішним маєтком у селі Плюти під Києвом. У 2018 році фото елітного котеджного комплексу показав блогер Сергій Науменко. Тоді він повідомив, що на утримання маєтку Рабинович щомісяця витрачає не менше 10 тисяч доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*