В Україні звільнили з трудового рабства 100 осіб

pl.com.ua

Прес-служба Нацполіції інформує про те, що зусиллями співробітників правоохоронних органів Донецької області було викрито злочинне угрупування, що діяло у країні під виглядом благодійної організації.

Згідно з інформацією, правоохоронці викрили 12 осіб, а також організатора, які брали участь у злочині та на даний момент є підозрюваними у позбавленні людей волі на незаконних підставах.

Відзначається, злочинці під виглядом соцпрацівників через оголошення набирали трудові бригади, при цьому обіцяючи на безкоштовній основі звільнити людей від залежностей — алкогольної та наркотичної. Після цього, у своїх пацієнтів вони відібрали особисті речі, телефони, а також документи. Таким чином, зловмисники тримали у заручниках своїх «пацієнтів». Сама реабілітація у даному закладі мала на увазі важку працю — робота на будівництві, розвантаження, земельні роботи тощо.

У разі якщо «пацієнти» відмовлялися працювати — їх били. Згідно з інформацією, умови проживання та харчування забезпечувалися у мінімальних обсягах, а за жертвами велося постійне спостереження. За свою важку працю люди не отримували зарплату, а за словами працівників даного «центру» усі кошти спрямовувалися у «благодійну організацію». Однак насправді, гроші надходили на особистий рахунок організатора. Повідомляється, що один подібний заклад міг приносити за день до 4000 гривень.

pl.com.ua

Правоохоронці повідомили, що подібні центри вели свою діяльність у місті Маріуполь, а також на Львівщині та Івано-Франківщині. У повідомленні також йдеться про те, що поліція звільнила з «реабілітаційного центру» близько 100 осіб. За даним інцидентом було відкрито кримінальну справу за частиною 2 статті 149 КК за фактом торгівлі людьми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*