Принцеса Дубаї втекла від свого чоловіка – еміра, прихопивши 40 мільйонів доларів

chistovik.info

Британське видання «The Sun» інформує про те, що принцеса Хая, дружина еміра Дубая шейха Мухаммеда бен Рашида аль-Мактума, який є головою уряду та заступником президента ОАЕ, покинула чоловіка, взявши з собою 40 млн доларів.

Повідомляється, що принцесу, яка не з’являлася ніде з лютого поточного року, втекла до Федеративної Республіки Німеччини, взявши з собою 2-х дітей. Існує припущення про те, що принцеса відразу ж попросила притулок, та подала документи на розлучення. Відзначається, що дана дія викликала дипломатичну кризу між ФРН та ОАЕ.

Згідно з інформацією британського видання, шейх звертався з проханням до влади Берліна, у якої просив повернути дружину та дітей назад в ОАЕ. Однак Берлін відмовив у даному проханні. Відзначається, що дружина еміра нібито поділилася з друзями інформацією про свій намір бігти саме у ФРН, тому що принцеса Хая не довіряла керівництву Сполученог

chistovik.info
о Королівства, яке могло вислати її назад.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр ОАЕ 69-річний Махаммед бен Рашид аль-Мактум володіє статком, що перевищує 11 млрд дол. Раніше повідомлялося, що його дочка вже робила спробу втечі, проте, за словами родичів, вона знаходиться у безпеці на території міста Дубай.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*