До звільненого з полону військовослужбовцю вночі наскочила СБУ

News.liga.net

Звільнений з полону бойовиків військовослужбовець Дмитро Великий, який перебував у розшуку через дезертирство розповів телевізійному каналу «112» про те, що побував у місцевому відділенні поліції Павлограда.

Так, він розповів кореспондентам, що в селищі, де він проживає з батьками, в нічний час доби до нього додому прийшли співробітники Служби безпеки. Великий зазначив, що після того, як повернувся додому, він встиг провести з батьками не більше 15 хвилин, оскільки до нього в будинок увірвалися люди з автоматами, які пред’явили посвідчення співробітників СБУ. Військовослужбовець попросив дати йому трохи часу, щоб одягнутися, проте силовики не погодилися.

Великий розповів, що йому ніхто нічого не пояснив, та відвезли в СБУ, де протримали до ранку. У структурі були ще й оператори, які трохи познімали його. Великий підкреслив, що він ні від кого не ховався та сам хотів поговорити з представниками СБУ, оскільки має відомості про українських військовослужбовців, які знаходяться в полоні.

News.liga.net

Після того, як Великого протримали в СБУ, його доставили у військову прокуратуру, а після – в Павлоградське відділення поліції. Військовослужбовець заявив, що не має наміру відповідати на запитання правоохоронців без адвоката, а до нього додзвонитися не вийшло.

Нагадаємо, раніше самопроголошені «ЛДНР» після переговорів з членом політичної ради «Опозиційної платформи – За життя» Віктором Медведчуком погодилися звільнити чотирьох військовослужбовців України з полону.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*