Голову Миколаївської обласної державної адміністрації обирають у Фейсбуці

teletype.in

Секретар Національної інвестиційної ради, що функціонує при голові держави, а також претендент в нардепи від «Слуги народу» Давид Арахамія у своєму профілі у «Фейсбуці» звернулася до користувачів із закликом запропонувати своїх претендентів на посаду керівника Миколаївської облдержадміністрації.

Крім цього, він додав, що майбутній губернатор повинен буде виконувати низку завдань, серед яких боротьба з корупцією, зниження впливу кримінальних груп на життя області, збільшення припливу інвестицій щонайменше в 3 рази, а також удосконалення прибережної зони.

teletype.in

Нагадаємо, раніше 14.06.19. голова нашої держави Володимир Зеленський звернувся до мешканців Львівщини з ініціативою вибрати собі губернатора з трьох представлених кандидатів. На даний пост претендували Денис Шмигаль, Максим Кизицький, Маркіян Мальський. Пізніше головою ОДА Львова був призначений Маркіян Мальський.

Також підкреслимо, що 26.06.19. уряд в ході засідання підтримав призначення глав 8-ми облдержадміністрацій, кандидатури яких запропонував президент.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*