Лідери «Великої двадцятки» знайшли спільне рішення по кліматичному питанню

hvylya.net

Голова німецького уряду Ангела Меркель виступила із заявою про те, що в ході саміту «Великої двадцятки» глави держав домовилися про підписання угоди, в якому буде присутній пункт, що передбачає захист клімату.

Канцлер додала, що текст документа нічим не відрізнятиметься від торішньої угоди, підписаної в Буенос-Айресі. Тоді 19 країн з «G20» висловили підтримку пункту, що передбачає захист клімату.

Меркель зазначила, що до кінця саміту лідери обговорювали проблеми, пов’язані із захистом клімату, торгівлею та міграційними процесами. Після того, як тривалий переговорний процес був завершений, глави держав прийшли до домовленості про угоду 19+1. Так, 19 держав-членів «Великої двадцятки» дали згоду на виконання тих же задач, які були поставлені в Буенос-Айресі.

hvylya.net

Поряд з цим, даний документ не отримав підтримки тільки від Сполучених Штатів. Голова держави Трамп підкреслив, що виступає проти пунктів Паризького кліматичної угоди, оскільки не може допустити, щоб робота компаній США була знищена, а також не має наміру приносити в жертву великі потужності, на створення яких пішли роки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*