МОЗ України розповіло для кого буде доступна лікувальна марихуана

picante.today

Сергій Шум, керівник Українського моніторингового та медичного центру з наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я, повідомив про те, що якщо медична марихуана буде легалізована — вона не буде доступна для всіх охочих у країні.

За словами експерта, використання канабісу у медичних цілях буде доступно хворим на епілепсію, хронічним болем, посттравматичним розладам та інших захворювань.

Сергій Шум зазначив, що прихильники легалізації марихуани у медичних цілях схильні маніпулювати поняттями. За словами експерта, існують такі поняття як декриміналізація, медичне вживання, а також легалізація. Таки чином, на сьогодні у державі існує паліативна практика, у процесі якої дозволено медичне використання морфіну. Однак даний факт не означає легалізацію героїну у країні.

picante.today

Керівник центру повідомив, що використання марихуани у медичних цілях має на увазі надання допомоги, яка відповідає стандартам та відповідним заходам безпеки, у свою чергу, вже прописаним. Тому не слід говорити про ймовірність даного дозволу як легалізацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*