Херсонські феодали або 36 годин роботи без перерви

www.vnmylife.com

Інформаційне агентство «Вгору», посилаючись на заступника голови обласної ради Херсона Наталю Португальську, інформує, що в цьому році сезонні роботи в області стартували раніше звичайного, а кількість робочих місць збільшилася на 12%. Так, від роботодавців регіону надійшло 7 тисяч 733 вакансії, та всі вони передбачають безкоштовне житло.

На даний момент на сезонних вакансіях вже працюють 3 тисячі 839 осіб. Крім цього, на роботу в Херсонській області ще потрібні агрономи, кухарі, пожежники, а також організатори дискотеки.

Офіційна зарплатня за сезонні роботи варіюється від трьох з половиною до шести з половиною тисяч гривень. Водночас більшість працівників воліють влаштовуватися неофіційно, оскільки тоді заробітні плати більші, але роботодавець не дає жодних гарантій.

www.vnmylife.com

Один з працівників, який не має офіційного працевлаштування Валерій розповів, що на пенсію йому виходити через рік. Зараз же він залишився без роботи, житла та з непогашеним кредитом. У зв’язку з цим, він шукав роботу з високою оплатою та житлом.

При працевлаштуванні українцю пообіцяли зарплату в 9 тисяч гривень та зручний графік роботи. Пізніше з’ясувалося, що зміна триває 36 годин, а на відпочинок виділяється 12. Якщо ж роботодавець застане працівників сплячих, то з їх зарплати віднімуть штраф у півтори тисячі гривень. Із засобів захисту та особистих зручностей для охоронця практично нічого немає.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*