Фрегат «Гетьман Сагайдачний» провів масштабні навчання в Чорному морі

www.nastol.com.ua

Генеральний штаб Збройних сил України інформує, що 29.06.19. члени екіпажу фрегата «Гетьман Сагайдачний» ВМС України провели бойові навчання в акваторії Чорного моря.

Як повідомляється, моряки проводили заняття, в ході яких тренувалися проводити артилерійський бій з судном противника. Крім цього, проходили тренування з відбиття атак малорозмірних швидкісних плавзасобів. За підтримки авіації Військово-Морських сил проводилися навчання з виявлення та ліквідації підводних суден в умовах активної протидії ворога.

Водночас, повідомляється, що на фрегаті проводилися навчання, які передбачають подолання судном району з мінною небезпекою. Також моряки навчалися відбивати засоби нападу противника з повітря та способам захисту на незахищеному рейді.

www.nastol.com.ua

У Генеральному штабі резюмували, що за підсумками виходу в акваторію Чорного моря, командування судна дало позитивну оцінку діям екіпажу. При цьому, особливу увагу приділили артилеристам, які продемонстрували хорошу підготовку в ході здійснення повного накриття та ліквідації умовних мішеней.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*