Гройсман: я знайомий з системою освіти з двох років

www.doneast.su

Глава уряду Гройсман у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якій розповів, що на реалізацію реформування середньої освіти з державного бюджету вже було виділено понад сім мільярдів гривень.

Голова Кабміну звернув увагу на те, що зараз дається оцінка результатам роботи першого року школи, що функціонує за новою програмою. Для реалізації реформи середньої освіти в державі вже було вкладено понад семи мільярдів гривень. Дані гроші були витрачені на придбання нового обладнання, розробку нових підходів до освіти, а також на стажування для педагогів.

Гройсман розповів, що з дитинства знає як працює система освіти. Він заявив, що почав вчитися з двох років, оскільки його мати та багато інших членів сім’ї були педагогами.

www.doneast.su

Нагадаємо, у 2017 році парламентом України в другому читанні був прийнятий закон «Про освіту», незабаром після цього даний закон був підписаний головою держави Петром Порошенком. Згідно з прийнятим законом, у школах нашої країни середня освіта триває 12 років, з’являється посада омбудсмена з питань освіти, а також заробітна плата вчителів визначається в залежності від їх сертифікації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*