Саакашвілі та Ляшко влаштували скандал в прямому ефірі

infotime.co

Екс-голова Грузії та в минулому керівник Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі набрав конфліктну ситуацію з лідером Радикальної партії та депутатом ВРУ Олегом Ляшком в ефірі телевізійного каналу «НАШ».

Причиною скандалу політичних діячів стала скарга лідера радикалів на проблеми сімей, в яких є діти з ДЦП. У відповідь на це парламентарій отримав різку відповідь Саакашвілі.

Екс-губернатор заявив, що Ляшко та інші парламентарії жодного разу не виявили бажання надавати свої особняки хворим дітям. Крім цього, вони також не хочуть пожертвувати кошти зі своїх доходів для їх лікування. На думку колишнього голови Грузії, від таких дій було б набагато більше користі, ніж від порожніх розмов.

infotime.co

У свою чергу глава радикалів поцікавився у свого опонента про те, чи не бажає він повернутися на грузинську територію, де проти нього порушено кримінальну справу.

Колишній голова Одеської ОДА у свою чергу заявив, що він, на відміну від Ляшка, який тільки й робить що базікає, він будував хороші дороги в обласному центрі Одеської області. Після заяви Саакашвілі, політики продовжили розмову на підвищених тонах ще протягом кількох хвилин, ігноруючи спроби ведучого зупинити суперечку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*