Почесний Патріарх Філарет почав розповідати правду про митрополита Епіфанія

enigma.ua

Інформаційний ресурс «Comments.ua.» інформує, що почесний патріарх ПЦУ Філарет виступив із заявою про те, що митрополит Епіфаній є незаконнонародженим сином померлого митрополита Даниїла Чокалюка.

Філарет розповів, що Епіфанія та його нічого не пов’язує, митрополит незаконно народився та виховувався в сім’ї Чокалюка. Також Філарет наполягає, що дані відомості вже доведені. Дану заяву Філарет зробив в ході відповіді на питання про те, чи є між ним та Епіфанієм родинні зв’язки.

Також колишній голова УПЦ розповів, що Епіфанія, як претендента на пост предстоятеля ПЦУ, запропонував голові держави саме він в ході підготовки до об’єднавчого Собору. При цьому, в ході даної пропозиції Філарет та президент Порошенко домовилися про те, що предстоятелем автокефальної церкви стане Епіфаній, але фактичне керівництво ПЦУ має залишитися за Філаретом.

enigma.ua

Ніяка угода з даного питання не підписувалася, договір був усним, проте пізніше, за словами Патріарха, з’ясувалося, що президенту на слово довіряти не можна.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*