У Верховній Раді згадали, що у 2015 році Коломойський давав хабарі

m.dw.com

Інформаційне агентство «Главком», посилаючись на інтерв’ю члена одного з комітетів Верховної Ради та заступника керівника спеціальної комісії з приватизацію Павла Різаненко, інформує, що у квітні 2015 року олігарх Коломойський в ході засідання комісії розповів багато цікавих моментів. При цьому, ця розповідь може стати причиною відкриття низки кримінальних проваджень проти бізнесмена.

Так, Коломойський розповів, що ще у 2004 році майже щомісячно платив державним службовцям за те, щоб контролювати українське підприємство «Укрнафта». Олігарх на засіданні продемонстрував документацію, де вказано, що держпосадовці забезпечували олігарху контроль над підприємством та поставили такого голову правління, який був підконтрольний другій стороні. Крім цього, на вказаних документах стояли підписи сторін.

m.dw.com

Різаненко також нагадав, що тоді дійсно соратник бізнесмена Ігор Палиця очолив правління компанії «Укрнафта». На цьому ж засіданні Коломойський розповів, що можливість керувати компанією йому обходилась у 5 мільйонів доларів щомісячно.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*