NASA запустить зонд на платино-золотий астероїд в 2022 році

www.globalintergold.info

Інформаційний ресурс «Oil Price» повідомляє про те, що у 2022 році NASA відправить зонд на Психею, “золотий” астероїд Головного пояса.

Відзначається, що за розрахунками вчених до орбіти Психеї зонд долетить до 2026-2027 року, а час дослідження астероїда складе більш ніж 1,5 роки. Згідно з інформацією, запуск зонда планувався на осінь 2023 року, проте у силу поведінки космічних тіл, шлях до астероїда тривав би до 2030 року. Тому, зробивши додаткові розрахунки, NASA прийняла рішення відправити зонд у 2022 році, при цьому шлях до Психеї займе близько 3-4 років.

Повідомляється, що дослідники займуться вивченням породи космічного тіла використовуючи таке обладнання як магнітометр, і нейтронний гамма-променевої спектрометр, а також ультраспектральний томограф. Також до дослідження Психіки виявляють сильну зацікавленість представники промислової галузі, оскільки даний астероїд за попередніми підрахунками володіє величезними покладами нікелю, заліза, золота і платини, загальна вартість яких буде дорівнювати близько 700 квінтильйонів доларів. Однак саме Національне управління сприймає дане дослідження як виключно наукову місію.

www.globalintergold.info

Мітч Хантер-Скулліон, засновник «Asteroid Mining Company» зазначає, що компанія збирається почати видобуток у космосі до початку 2030-х років. Але на думку багатьох експертів видобуток ресурсів на космічних тілах, а у результаті — нова золота лихоманка, можуть спровокувати крах світової економіки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*