Володимир Парасюк готовий продовжити боротьбу зі зрадниками України без мандата депутата

bykvu.com

На своїй Facebook-сторінці Володимир Парасюк написав, що, попри відсутність можливості взяти участь у позачергових парламентських виборах й отримати місце у Верховній Раді, він має намір й далі боротися з тими, хто довгий час нищив Україну. За словами Парасюка, він не дасть «спокійного життя Раді» до тих пір, поки не знищить систему, що існує.

bykvu.com

Парасюк зазначив, що не припинить займатися політикою, і має намір притягнути до відповідальності екс-президента України Петра Порошенка та його політичне оточення до відповідальності за те, що своїм правлінням вони «знищували Україну». Парасюк заявив, що поки в Україні залишається хоча б один продажний суддя або прокурор, він не має наміру здаватися. Депутат також звернувся до чинного президента Володимира Зеленського та попередив, що якщо найближчим часом він не зробить серйозних кроків та не змінить ситуацію, то ейфорія з приводу його перемоги скоро пройде.

Нагадаємо, що раніше ЦВК відмовила Парасюку в реєстрації кандидатом на участь у парламентських виборах. Судова апеляція депутата також була відхилена.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*