На Харківщині відзначена активізація рейдерів

Telegraf.in.ua

Головне Управління Національної поліції Харківської області інформує про те, що вранці 29 червня у Чугуївське відділення поліції надійшло повідомлення про інцидент у населеному пункті Новопокровка. У ньому йшлося про те, що на територію Новопокровського комбінату хлібопродуктів зайшла група невідомих, які не пускали керівника підприємства на його робоче місце.

Відзначається, що у контексті кримінального діловодства за даним інцидентом співробітниками правоохоронних органів Чугуївського району здійснювалися слідчі дії. Згідно з інформацією, на місце інциденту прибула група патрульної поліції, слідчо-оперативна група, а також керівництво Чугуївського відділення поліції.

Telegraf.in.ua

Повідомляється, що працівники Чугуївського відділення поліції зафіксували біля входу на виробництво близько 20 співробітників охоронного агентства, одягнених у звичайну одяг, які разом з новим керівником підприємства намагалися потрапити на територію комбінату. А до п’ятої години вечора усі покинули місце інциденту. Правоохоронці зазначили, що будь-яких порушень громадського порядку та безпеки не було виявлено. На даний момент ведеться досудове розслідування за фактом протидії законній господарській діяльності за частиною 1 статті 206 КК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*