Україна має намір знизити рівень самогубств серед учасників АТО

thevisualized.com

Голова фракції громадських організацій учасників АТО Київської області Володимир Мостовий повідомив, що в Україні стартував соціальний проект, покликаний знизити кількість самогубств серед ветеранів АТО.

За словами Мостового, після повернення з фронту воїни стикаються з масою проблем, в тому числі психологічного характеру. Тому новий соціальний проект буде націлений на надання допомоги й підтримку воїнів армії України, які повернулися з війни.

Мостовий зазначив, що новий проект дозволить привернути увагу громадськості до проблеми суїциду серед військовослужбовців, оскільки тільки в Київській області кількість самогубств перевищує 11% від загального числа померлих ветеранів антитерористичної операції. За словами Мостового, тема самогубств серед військовослужбовців мало обговорюється, тому багато людей навіть не здогадуються, з якими проблемами стикаються воїни, які повернулися з фронту.

thevisualized.com

Як зазначає Мостовий, повернувшись з війни, ветерани часто стикаються з байдужістю, неповагою, їм складно прийняти нову реальність, в якій немає чітких поділів на те, хто твій ворог і що ти повинен робити. Зрештою, це позначається на психологічному стані й людину все частіше відвідують думки про суїцид.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*