Вибори України на місцевому рівні пройшли з цілою низкою порушень

my.ua

30 червня в Україні проходять вибори в 66 об’єднаних територіальних громадах і за даними Комітету виборців України (КВУ) вже були зафіксовані серйозні порушення. Зокрема представники КВУ повідомили про провокації з використанням агітаційного матеріалу, проблеми в роботі комісії та зафіксовані випадки підвезення на дільниці нетверезих виборців.

За повідомленням КВУ, провокаційні агітаційні матеріали поширювалися як напередодні місцевих виборів, так і в день голосування. Крім того, що зміст агітаційних матеріалів не відповідає закону, представники КВУ зафіксували випадки, коли агітаційні плакати та брошури розміщувалися в недозволеному місці, наприклад на стовпах.

my.ua

Представники КВУ також стали свідками ситуації, коли на ділянку під’їхав автобус з нетверезими людьми, які повинні були проголосувати за конкретного кандидата. Проблеми були виявлені й в роботі комісії, яка не подбала про розміщення на виборчій дільниці інформаційної дошки, а також використовувала для запечатування протоколу не спеціальні конверти, а звичайні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*