Кандидат від партії «Слуга народу» виграв Європейські ігри у Мінську

prm.ua

Повідомляється, що Жан Беленюк, кандидат до Верховної Ради від політсили «Слуга народу» та борець у греко-римському стилі, виграв Європейські ігри 2019 у ваговій категорії до 87 кг, які проходили у столиці Білорусії.

Згідно з інформацією, український спортсмен у вирішальному поєдинку зустрівся з Ісламом Аббасовим, представником з Азербайджану, якого вже перемагав.

За словами кандидата від партії «Слуга народу», дані змагання є дуже важливим стартом для спортсмена. Тому для того, щоб порадувати уболівальників, Жан виклався на всі 100%.

Також Жан Беленюк зазначив, що даний поєдинок зі спортсменом з Азербайджану є вже сьомим за рахунком, та лише перший з них наш борець програв. За традицією, що склалася, український спортсмен після бою станцював гопак, додавши у нього кілька нових рухів.

prm.ua

Жан Беленюк, 10-й номер у виборчому списку політичної партії, повідомив, що після приїзду у столицю України, йому вдасться відпочити кілька днів, після чого необхідно почати працювати, оскільки стартує передвиборча кампанія. А працювати, за словами спортсмена, потрібно результативно та гідно.

Кандидат зазначив, що поки він буде поєднувати тренування та роботу народним депутатом, а після Олімпіади в Японії він повністю зануриться у політдіяльність.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*