Четверта дружина Віктора Павлика – дівчина в кілька разів молодша за нього

instagram.com/repyahovakate

Віктор Павлік, український естрадний виконавець, у своєму інтерв’ю в ефірі щоденної програми новин «ТСН» розповів про зміни у його особистому житті, а також про роман з Катериною Репяховою.

Співак, який недавно лікував свого сина від онкологічного захворювання, заявив, що дівчина є його четвертою дружиною. Також Віктор Павлік повідомив, що саме 15 років тому відбулася перша зустріч з Катериною Репяховою. Це сталося у Львівській області у місті Трускавець під час його концерту. Тоді виконавець просто сфотографувався з дівчинкою, яка вирішила його добитися.

Віктор Павлік зізнався, що знає про те, що його колишній дружині Ларисі боляче та важко, оскільки вона залишилася одна з сином Павлом. Але, за словами співака, він залишив їм все, у тому числі квартиру.

instagram.com/repyahovakate

Також Павлік зазначив, що штамп про його минулий шлюб датований 1994 роком, а саме тоді його нинішня кохана народилася. Однак естрадний співак повідомив, що планів на весілля з Катериною Репяховою поки не будували.

Відзначається, що реакція у соціальних мережах на роман між співаком та дівчиною, яка молодша за нього майже на 30 років, спостерігається досить різна – від захоплення до обурення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*