Сім держав готують заходи проти повернення делегації Росії в ПАРЄ

Delo.ua

Маршал верхньої палати парламенту Республіки Польща Станіслав Карчевський заявив, що 7 держав, які проголосували проти того, щоб делегації РФ повернули права у ПАРЄ, збираються підготувати спільну резолюцію стосовно даного рішення Асамблеї.

Повідомляється, що польський маршал зустрівся з представниками держав, які були запрошені у місто на сході Польщі — Люблін, де проходило святкування з нагоди 450-ої річниці підписання Люблінської унії. Карчевський зазначив, що незабаром Республіка Польща, Україна, Грузія, Естонська, Латвійська, Литовська та Словацька Республіки обговорюватимуть спільні дії.

Delo.ua

За словами маршала, дана тема обговорювалася 29 червня, а вище перераховані держави висловлювали своє обурення з цього приводу. Також представники держав, запрошених на свято, висловлювали свою ідею про підготовку спільної резолюції. Однак у Любліні здійснити підготовку документа під час святкування було б досить важко. Тому обговорювалася дата зустрічі, на якій буде детально обговорюватися це питання.

Раніше повідомлялося, що 16 червня ПАРЄ повідомила про своє рішення повернути делегації Російської Федерації всі повноваження.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*