Влада Шрі-Ланки найняли двох катів

www.antario.lv

Повідомляється, що влада Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка найняла 2-х катів, обраних з сотень кандидатів, які подали заявки у відповідь на оголошення про відкриття вакансії.

Згідно з інформацією, через кілька тижнів кати повинні будуть здійснити страту 4-х засуджених, які причетні до незаконного обігу наркотичних речовин.

Відзначається, що генкомісар в’язниць Шрі-Ланки оголошення оприлюднив на початку поточного року. Серед вимог, якими повинна володіти людина для заняття даної посади — чоловік віком від 18 до 45 років, що володіє сильним характером, а також громадянством Шрі-Ланки.

Засоби масової інформації відзначають, що на дане оголошення відгукнулися 2-е чоловіків, що володіють американським громадянством, а також 2 жінки. Але їх запити були відхилені. На ці місця обрали двох ланкійців.

www.antario.lv

Нагадаємо, що виконання запобіжного заходу у вигляді смертної кари у Шрі-Ланці не заборонено на законодавчому рівні, проте воно не застосовувалося з 1976 року. А на початку поточного року, голова держави Маітріпала Сірісена повідомив про відновлення виконання даного покарання. Оскільки президент вважає, що це єдиним способом боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин.

Відзначається, що свої обурення з цього приводу висловили Сполучене Королівство, Франція, Норвегія, а також Європейський Союз.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*